Konie (W stajni i na pastwisku)

 

Konie zostały przeniesione ze swojego środowiska naturalnego. Zabrano im rozległe i niczym nieograniczone przestrzenie a dano niewielki boks, zabrano największe bogactwo – naturalnie rosnące rośliny i zioła, które same według swoich potrzeb mogły wyselekcjonować, a zastąpiono je przygotowanymi według naszego uznania wszelkiego typu paszami , ktore wielokrotnie nie posiadaja tej naturalnej WARTOSCI BIOLOGICZNEJ a wręcz przeciwnie zawierają pozostałosci pestycydow. Pozbawiono ich klimatu w którym czuły się najlepiej narzucając im nasz.

Jak im to zrekompensować? Jak sprawić by znowu otrzymaly naturalną WITALNOŚĆ? My znamy na to odpowiedź. Po prostu wróćmy do naturalnych rozwiązań przy pomocy technologii Plocher.

Należy postępować zgodnie z prawami Natury, które trzeba poznać, zrozumieć i zastosować na drodze pełnej z nią współpracy. Niby proste, ale jak to zrobić przy tak dużym postępie cywilizacyjnym, niszczącym wszystko co naturalne zastępując je złudnymi dla nas sztucznymi produktami, pełnymi środków chemicznych, dziś już wiadomo jak bardzo wszystkim szkodzącymi.

Stosując produkty z systemu Plocher warunki środowiskowe zostaną utrzymane w stałej równowadze, a przebywające w nich konie uzyskają pełny dobrostan gwarantujący witalność i dobrą kondycję.

  1.  Znacznie poprawi się mikroklimat w stajni

    (zniknie nieprzyjemny zapach amoniaku, znacząco zmniejszy się ilość much)

  2. Ożyje gleba na łąkach i pastwiskach

  3. Zwiększy się kondycja oraz poprawi samopoczucie koni

  4. Woda osiągnie większą witalność

  5. Zwiększy się przyswajalność pasz przez cp poprawi stan skóry, sierści, kopyt.

  6. Witalne srodowisko ma ogromny wplyw na witalnosc koni.