Ludzie i zwierzęta domowe

Woda stanowiąca od niepamiętnych czasów symbol życia, jest zaliczana do najważniejszej żywności, określanej numerem jeden (słowo „żywność” oznacza pożywienie). W witalnej wodzie żyją tzw. inteligentne mikroorganizmy. Stosując urządzenia – plocherkat / plocher reaktor DO WITALIZACJI WODY, przywraca się ją do pierwotnego, harmonijnego stanu, czyli witalizuje. Dodatkowo powstaje w niej wiele małych cząsteczek wody dzięki czemu zwiększa ona swoją powierzchnię, co poprawia jej funkcję jako środka transportu, bufora i regulatora. plocherkat jest swoistym reaktorem, który przekazuje witalizujące informacje bezpośrednio wodzie pobranej z wodociągu lub studni ,powodując, ze uzyskuje ona parametry zbliżone do naturalnej wody źródlanej o bardzo korzystnym wpływie na wszystkie organizmy żywe – glebę, rośliny, zwierzęta i ludzi. W ten sposób woda staje się zródłem energii. Plocherkat / plocher reaktor zamontowane do instalacji wodociągowej umożliwiają równocześnie stabilizację twardości wody, czyli oczyszczenie rur z osadów, zapobieganie ich powstawaniu, obniżają zawartość chloru i zwiększają dotlenienie. Plocherkat / plocher reaktor należy montować za filtrem wody, reduktorem ciśnienia i licznikiem.

plocherkat

System ROLAND PLOCHER® integral-technik od roku 1986 umożliwia dostarczenie witalizowanej wody o strukturze wody źródlanej do każdego gospodarstwa domowego, czy będzie to wynajmowane mieszkanie, dom jednorodzinny czy budynek wielorodzinny. Urządzenie plocherkat działa bez prądu i magnetyzmu. Dla gospodarstw domowych o dziennym zużyciu wody do maksymalnie 1,5 m³.

Wymiary: 26 cm x 12 cm x 3 cm,
Stal szlachetna
Nr kat hw 4611

KORZYŚCI:

  • działa bez użycia energii elektrycznej i magnetyzmu
  • łatwy w montażu na sieci wodociągowej (bez konieczności rozłączania sieci)
  • nie wymaga obsługi
  • nie wymaga wymiany, działa w nieograniczonym czasie
  • stabilizując twardość wody zmniejsza osadzane się wapnia (kamienia) w instalacji wodociągowej, rurach grzejnych, urządzeniach AGD (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy itp.)
  • oczyszcza rury z istniejących już osadów, stanowi ich ochronę
  • ułatwia usuwanie kamienia z płytek, podstawek doniczkowych czy naczyń szklanych – przydatny w gospodarstwie domowym
  • witalizuje wodę z sieci wodociągowej, a także pochodzącej z własnych źródeł (studni przydomowych)

 

 

Plocher – butelka do picia (hk 8711)

Informacja wody źródlanej pochodzi z obudowy metalowego pojemnika. Do witalizacji może być używana woda z kranu. Nie należy używać wód gazowanych (nawet wody niegazowane posiadają w sobie gaz konserwujący).